Ova stranica koristi kolačiće koje u svakom trenutku možete kontrolirati postavkama u vašem internet pregledniku

Ako ne promijenite postavke preglednika slažete se s korištenjem kolačića Vise o kolacicima

Razumijem i prihvacam

Koalicija zastupa interese svih građana otočja

Korisnička ocjena:  / 0
LošeNajbolje 

koalicijaNovi list je objavio izvješće s press konferencije na kojoj su predstavljeni kandidati koalicijske liste HDZ - HSS - HSLS - HKDU za gradsko vijeće te kandidati za gradonačelnika i zamjenicu gradonačelnika Gari Cappelli i Ana Kučić.

Ponosni, smo i zadovoljni jer smo realizirali program koji smo zacrtali prije četiri godine. Za idući mandat izradili smo razvojan i moderan program koji se temelji na sadržajima vezanim za mlade, razvoj infrastrukture, gospodarstva, posebno poljoprivrede, sažetak je izlaganja predsjednika lošinjskog HDZ-a Ante Nedića, s jučerašnje press konferencije na kojoj je predstavio kandidate koalicijske liste HDZ - HSS - HSLS - HKDU, za gradonačelnika i zamjenicu gradonačelnika Garija Cappellija i Anu Kučić.

Uz mnogo riječi pohvale Nedić je za Cappellija kazao da ga ne treba previše predstavljati jer je obilježio protekle četiri godine političkog života. Za Anu Kučić rekao je da je nestranačka osoba, mlada, školovana, dobro poznaje otok i njegovu tradiciju i iskazala se u radu Poglavarstva proteklih osam mjeseci. Na pressici su predstavljeni svi kandidati s koalicijske liste i kandidatkinja na listi HDZ-a, za Županijsku skupštinu Đurđicu Simičić, inače nestranačka osoba. 

Ana Kučić naglasila je da Lošinju predstoje veliki napori u razvoju, kojeg nema bez mladih i radno aktivnih, stoga će naglasak biti na programima za veću kvalitetu življenja mladih, poticanje zapošljavanja, nabrojila je odluke i poticajne mjere koje Grad provodi među ostalim, ukinut je povrat stipendija, povećan broj studenata koji primaju stipendije, kao i njihov iznos. Najavila je stanogradnju i rekla da će svi razvojni projekti imati smjer održivog razvoja. 

Gari Cappelli, kandidat za gradonačelnika i nositelj liste HDZ-a za Županijsku skupštinu ističe da je u suradnji s koalicijskim partnerima program rada iz 2005. realiziran, a bit će i program koji se planira za iduće četverogodišnje razdoblje, s tim da je koalicija ojačana

pristupanjem HSS-a. U predstavljanju liste za Gradsko vijeće rekao je kako se radi o kvalitetnim ljudima, zastupljeni su predstavnici nacionalnih manjina, mladi, nestranačke osobe čime se pokazuje da ova koalicija zastupa interese svih građana otočja. U predstavljanju nestranačke kandidatkinje na listi HDZ-a, za Županijsku skupštinu,

Đurđice Šimičić, inače, direktorice lošinjskog Turističkog ureda, istaknuo je brojne nagrade koje je Turistička zajednica dobila te je naglasio da će se, osim u Saboru, prijedlozi s Lošinja čuti i u Županijskoj skupštini. Cappelli je najavio za 30. travnja veliki skup u kinu, gdje će se predstaviti svi kandidati za Gradsko vijeće te kandidat HDZ-a za župana Josip Borić, nakon čega će koncert održati Žak Houdek.

Komentari: 

0 0 # ðurða 2009-04-30 17:03
Ode i Ðurða u ADZ... Očito je to bio uvijet pri zaposlenju (kao i kod Krajine, kod nje se to odmah pričalo).
A ova Kučićka je neovisna my ass. Dečko joj predsjednik mladeži ADZ-a. Pih.

Nadajmo se samo da će im se Bog smilovati danas da im ŽVAK nebi pao na glavu. Ili još bolje, nek se smiluje Lošinjanima pa nek im ŽVAK padne na glavu i poštede Lošinjane ovih pametnjakovića.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # dizajner 2009-04-30 17:05
Ova slova na Kapelijevom plakatu izgledaju kao slova na Marlboro cigaretama. Kao da govore: birajte nas - i opet ćete popušiti. :D
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # znalac 2009-04-30 17:14
Ova Kuchichka je UŽASNO bahata i arogantna osoba. Zrači odbojnošću. Samo što joj na licu ne piše "Ja sam najpametnija, a vi ste svi primitivci i seljačine."
FUJ!
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # Žak 2009-04-30 17:21
"ADZ ZNA
Mi smo bili vrijedni dok su drugi pucali.
Krali smo i noću dok su oni sanjali
jer ništa neće doći od samoga sna,
samo teškom pljačkom onog koji zna.
Adz zna
Adz zna
Pokrali smo hrvatsku i sad nastavljamo.
Da nama bude bolje mi se trudimo,
prodali smo sva imanja naših djedova
a to može samo onaj koji zna
Adz zna
Adz zna
Naša stranka ima moć tscunamija.
Sve što je vrijedilo sad je uništila.
Jašući na puku na put je krenula
jer ADZ zna ADZ zna.
I kredite hvala bogu nam ostvarila.
Čitav svijet se smije toj hrpi dugova.
U Europu neće zemlja Hrvatska,
rasprodana i pokradena.
Provizije uvoze nam zlatnog žita sjaj.
Rijekama i plavom moru došao je kraj.
Ništa nije na akciji kao Hrvatska,
nek ju proda u pol cijene onaj koji zna
ADZ zna
ADZ zna
Da nam mladež traži posla preko granica
i budućnosti da nema jer nije podobna.
Očevi i majke nek se jako zabrinu
i nek znaju kome više da ne vjeruju
ADZ zna
ADZ zna "

www.youtube.com/.../
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # ðurði i znalcustihoklepac 2009-04-30 17:25
Znam da vam je teško, ali vam tu ne mogu pomoći. Nije sve to lako gledati, ali što se tu može. Nestranački, nadstranački, a uz ADZ. Nešto mi to kao poznato. I to man ukradoše... mangupi....
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # znalac 2009-04-30 17:27
Kome to nama?
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # HKDUIdiot 2009-04-30 19:28
Kaže da je koalicija HDZ HSS, HSLS, i HKDU.
Pa tko je iz HKDU-a na listi kakva je to koalicija s HKDU-om kad nema ni jednog čovjeka iz HKDU-a na njoj to je koalicija sa Perkićevim kaktusom. :D
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # IsprikaIdiot 2009-04-30 19:32
ispričavam se javili mi tko je HKDU-ov čovjek na koalicijskoj listi HDZ-ea JOVO OBRADOVIĆ- SRBIN :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # idiotuhkdu 2009-05-01 20:20
Idiotu, znam da ti je teško. Nisi mogao HKDU uzeti za 100 000,00 kuna, a HDZ ga dobio badava. Više dakle vrijedi riječ HDZ-a nego svi tvoji novci. Ma baš si mi pametan. Što me nisi pitao, ja bih ti nabavio neku drugu stranku i za manje novaca, pa kriza je. E moj idiote...... baš si mi smiješan.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # perorez 2009-05-02 16:59
Bravo HKDU. Krstaš je presjedniku HKDU nudio 100.000 kuna samo da ne idu s HDZ-om na Lošinju. Frajer nije dobro informiran . Gosp. Nuić je predsjednik Prstena u Rijeci a takvi se ne kupuju, očito je naletio na krivu osobu. Zanima me čije je novce nudio za te usluge poreznog savjetnika , člana uprave dd ili svoje. S obzirpom da svijih nema, zaključak je jasan. Pitam zašto netko ulaže tolike novce u nečiju kandidaturu. Složit će te sa mnom, vjerojatno da ih oplode. Lošinjani nisu ovce, dobro oni znaju ,zato Gari bez straha može čekati 17.svibnja.Prot ukandidati neka paze na prste. Pozdrav iz Rovinja
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # Idiot 2009-05-02 18:01
Zna se dobro čiji je Nujić poltron a što se tiče Krstaša nikom on nije nudio sto tisuća kuna to ona kukavica od Perkića sere.
Krstaš je rekao da bi za HKDU ako ide sam na izbore trebalo sto tisuća za dobru kampanju i rekao je da može to nabaviti.
Meðutim Krstaš nije mogao grantirati Perkiću da će zadržati kiosk na čikatu pogotovo onaj koji se raspada od truleži.
A kad smo pitali Krstaša zašto ne ide sa HKDU-om odgovor je bio HKDU ne postoji svi članovi su ga napustili mu vodstvu sa Markom veselicom koji je stvorio HKDU i čovjek koji je uz Tuðmana stvarao državu.
gospodin Nujić je malverzacijom i prevarom preuzeo HKDU-u pitajte koliko imaju članova na nivou države pedesetak na lošinjskom nivou 6. Pa evidentno je da se u ovoj koaliciji HKDU spominje samo radi imena jer upravo Garijevi pametnjakovići misle da su graðani budale.
Isti taj perkić je od krstaša tražio da sredi da ovaj dobije u najam restoran Borik na što se ovaj nasmijao i rekao da je to nemoguće i tu je vidio kakav je to čovjek i znao je da od tog neće biti ništa.
HKDU je u Lošinju sluga HDZ-a i ništa drugo Perkić je čovjek koji se boji svoje sjene i ništa drugo.
A što se tiče gospodina Nujića on jedino može pozdraviti gospodina Sarića koji mu je dao posao u Rijeci a za uzvrat ovaj nema ni malo poštovanja prema tako velikom čovjeku kakav je doktor Marko Veselica.
O HKDU-uu će se još čuti jer je sva ta situacija spremna za sud.
Kršćanski pozdrav!
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # adio 2009-05-02 18:25
Idiot piše "Isti taj perkić je od krstaša tražio da sredi da ovaj dobije u najam restoran Borik na što se ovaj nasmijao i rekao da je to nemoguće". Zanimljiv je dio da Perkić nešta traži od Krstaša. Istina je da izreka kaže da iza uspješne žene stoji uspješan muškarac, ali ovaj očito pravi ražanj dok mu je žena još kandidat :-)
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # idiotuhkdu 2 2009-05-02 20:59
Tih pišljivih 50 glasova HKDU-a na lošinju, odnosno 1,25%. I za to netko ponudi 100 000.00 kuna? Znači za jedan glas 2 000,00 kuna? Iz ovoga proizlazi da je ponuditelj kriminalac. I sada zamislite ovu kombinaciju: PGS-IDS-HKDU, to malo ljepše zvuči. A zašto toliko love za samo pedeset glasova. Pa zato što HKDU realno uvijek nosi 150 glasova a to je 3-4%, što bi znatno popravilo šense SKK. Ovako od cijele operacije ambicioznog polu lika stići će mu kaznena prijava za korupciju. A i njegovi drugovi su ista lopovska priča. Da su oni u HDZ-u pametni trebali bi to objaviti. Možda još stignu, ima vremena, to je kriminal koji se mora sankcionirati. A što bi taj lik radio da drži gradski proračun, majko Božja. Lopoviiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # ....autohtoni 2009-05-03 13:45
hahaha da HKDU nosi 150 gtlasova ahahaha
pa kad vidis te klaunove iz HKDU-a sledis se.neznas tko je gori....perkici ili njihovi bivsi suborci krstas i kiseli dlaka.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # za idiota3% 2009-05-04 10:52
Nikada nisam čuo da je Marko Veselica stvarao RH, osim da je bio zatočenika komunističkih zatvora. Veselica nikada nije bio niti saborski zastupnik, niti ministar niti državnik pa prema tome nije ni mogao stvarati RH. Sigurno je sudjelovao u stvaranju RH na svoj način kao i mnogi drugi u ovoj zemlji. Zato idiotu, pišeš najobičnije gluposti i neistine.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # Konstruktivno 2009-05-04 12:11
Ma nsi ti čuo ni tko je Marko Veselica jer ti povijest nije jača strana, jer se to vidi iz tvrdnje koju imaš o Marku Veselici. idiot je u pravu za Veselicu to je čovijek koji je skupa sa Tuðmanom u poznatim barakama stvarao pokret za Hrvatsku i tamo je nastao HDZ ako to ne znaš uzmi udžbenik za niže razrede osnovne škole pa ćeš naučiti a ne tu pričati gluposti.
A nažalost danas je stranka (koja je jedina spajala hrvatsku sa snažnim demokršćanstvom europe pogotovu Njemačke) uništena i predana u ruke krvnika poput Nujića koji imaju zadatak zadati zadnji udarac i uništiti stranku.
Pričati o Marku Veselici kao o nekom nebitnom čovjeku naše povjesti dovoljno govori o razini poštivanja ove zemlje i o razini osobe koja to govori.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # konstruktivnome3% 2009-05-04 13:59
Pokaži mi jedan udžbenik koji govori o Marku Veselici kao stvaraocu hrvatske države. Kako polemizirati sa notorno nepismenim čovjekom koji valjda nikada nije pročitao niti jednu knjigu, osim cjenika pića na brodu Marina. Onda je Hrvatsku stvarao i Gianeto Stuparić, koji je odležao na Golom otoku. Ti si Konstruktivni jenino konstruktivan u neznanju i tu ti nitko nema premca.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # Guest 2009-05-04 18:05
Da Perkić predsjednik stranke koja iz koalicije dobila kiosk na Čikatu jako konstruktivno pametan sve zna o povjesti ali ga to ne iteresira osim da blati ljude koji su za njega bili do kraja meðutim on je pokvarni poltron i čovjek koji bi vlastitoj materi pljunuo u lice zbog interesa.
Pa što njemu znači neki Maeko Veselica to je neki tamo jadnik koji je odležao na golom otoku bitniji su oni koji će dati da kiosk djeluje.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # kioskveseli 2009-05-05 14:10
Pričaš bajke o kisoku, kao da tip u najmanju ruku ima jedan cijeli hotel. A M/B Marina? To je manje masna koka od jednog kioskića? Kako je ona i pod kojim uvjetima dobivena? Čudno da se optužuje Perkića da se prodao za obični kiosk,a ne i Kušetu da see prodao za lokaciju Marine? I da li bi Perkić bio na ovim stranicama diskriminiran i pljuvan da je u koaliciji PGS-IDS-HKDU? Bio bi proglašen vizionarom i demokratom, čovjekom koji voli Lošinj, pravim autohtonim lošinjaninom. EJ kome vi to svirate druže "Komentira"?
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # VeselomHakuna Matata 2009-05-05 14:22
Kako reče mudar čovjek, nikada se toliko ne laže kao prije izbora, za vrijeme rata, ili poslije lova.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # tovarekopeko 2009-05-06 13:22
izbori i pripreme u tijeku a zato i drugi iskoristavaju priliku pa recimo sire Tovar, bacaju iskop u more i sire si rivu, nikom nista? naravno pa ipak to radi Marko Mužić, a radove izvodi poznati losinjski devastator mora i obale, Terco Mužić. di su sad eko aktivisti i komunalni redari? prate politiku? i samo artatore?
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj
0 0 # JonnyBravo 2009-05-09 16:28
Kada ce ova stranica zabraniti bilo kakav post bez obavezne registracije,lj udi nemate muda na ulici pozdravit jedni druge a tu blatite sve i svasta.Digni svoju glavu pa napisi jednom sto mislis i ako to stvarno mislis potpisi se imenim i prezimenom,ali ne, svi ovi komentari imaje jedan zajednicki nazivnik,a zove se malipulacija.
Odgovori Odgovori i citiraj Citiraj

Dodaj komentar

Komentari koji nemaju veze s temom članka uz koji su uneseni bit će uklonjeni. Za unos "off topic" komentara mogu se koristiti stranice SVAŠTARA 2, SVAŠTARA, ŠKOVACA i SATIRIČKI PRILOZI. Uredništvo ne snosi odgovornost za sadržaj komentara.

Sigurnosni kod
Osvježi

● ZADNJI KOMENTARI

  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    asdf 10.07.2026 14:02
    Ispravak netočnog ispravka
    Pitaš Banića što točno znade o Straulinu i da je negdje pročitao da je on bio fašistički diverzant i da to piše u Beogradskim arhivima pod pokroviteljstvo m komunističke partije Jugoslavije. Banić kao i mnogi drugi nisu morali kopati po beogradskim ...

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    gost 09.07.2026 19:54
    Straulino protiv partizana
    Ovo pljuvanje po partizanima liku treba da fašistički diverzant Stralino ispadne pozitivac jer je bio protiv partizana.

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    gost 09.07.2026 14:40
    NOB
    A ja mislio da je NOB bio rat protiv nacističkih i fašističkih okupatora. I njihovih slugu Ustaša u NDH.

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Petar Banić 09.07.2026 13:58
    anonimni trolovi u napadu sa drekom u ustima
    ali tko su bili vaši partizani koji su klali i ubijali 1945,godine po Zagrebu i Zagorju i Sloveniji.Vaši partizani pod vodstvom vašeg druga Tita su ostavili grobove o kojima se nije smjelo pričati dok su vaši bili na vlasti i djeca su u školi učili o ...

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Ispravak netočnog navoda 09.07.2026 08:18
    replika
    Komunizam je bio velikosršska snage jer zločini nad Hrvatskim narodom su se vodili još od 1941.Koje tekovine NOB,NOB to je bio rat četnika protiv Hrvata.NOB nije nikada postojao nego samo četnički napadi nad Hrvatima sve do danas.

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    gost 08.07.2026 19:45
    ......
    Ako si bio u Domovinskom ratu nisi se borio protiv komunista nego protiv agresije udruženih velikosrpskih snaga, a za očuvanje tekovina NOB, t.j. partizana ! .

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Ispravak netočnog navoda 07.07.2026 17:19
    Replika
    Gospodine Baniću prtpostavljam da mislite na Straulina.A što vi točno znadete o Straulinu?Negdj e ste pročitali da je on bio fašistički diverzant i to piše u Beogradskim arhivima pod pokroviteljstvo m komunističke partije Jugoslavije,pro tiv koje ...

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    IGost 07.07.2026 15:03
    .......
    Petre Baniću prestani vrijeđati Lošinjane a sada si počeo i članove Zajednice Talijana.Zajedn ica Talijana postoji davno prije nego što ste vi došli na otok i ponašajte se pristojno prema Lošinjanima koji su vas prihvatili kao dragog su otočana a ...

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Petar Banić 07.07.2026 13:38
    a što reći?
    te nastaviti njegovati istinsku talijansku kulturu kao nezaobilazan dio identiteta našeg otoka. Molio bih autora članka da mi pojasni kako je organiziranje izložbe fašističkom diverzantu u Muzeju Apoksiomen, njegovanje istinske talijanske kulture?

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Gost 07.07.2026 10:32
    Di je tu demokracija?
    Bez namjere da raspravljamo, primjećujem da sastavljanje liste kandidata koja broji onoliko koliko se bira, nije u duhu demokracije čak ni da je sastavlja grupa članova, a ne pojedinac.

    Read more...

     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Ispravak netočnog navoda 06.07.2026 17:45
    Replika
    U ovom oglasu ima puno istine.Točno je puno toga što navodi Cavolo.CIL je udruga svih članova koji imaju želju da prihvate program rada Talijanske Unije.Talijansk a Unija je krovna organizacija u koju je uključena i CIL(Comunita degli Italiani di ...

    Read more...

     
  • Odluka Gradskog vijeća kao dimna zavjesa

    RDx 06.07.2026 09:38
    u laži su kratke noge
    Na fejsu gradonačelnica kaže da se borila za građane i da Grad nije odlučivao o cijenama vode, a u zapisniku piše da je glasala za podizanje cijena vode.

    Read more...

     
  • Odluka Gradskog vijeća kao dimna zavjesa

    građanin 02.07.2026 17:17
    Zapisnik sa 80. sjednice skupštine društva Ponikve voda d.o.o.
    U zapisniku piše da su svi načelnici i gradonačelnici jednoglasno glasali za povećanje cijene vode. voda.ponikve.hr/.../... (https://voda.ponikve.hr/sites/default/files/dokumenti/skupstina-drustva-zapisnik/voda-zapisnik-80_0.pdf)

    Read more...

     
  • Svaštara br. 2

    RonaldSpupt 26.06.2026 01:10
    Refreshing your outdoor hangout with high-quality blue stone tiles.
    Structural components have a strong effect on how any installation holds up. Some options provide a earthy look, while others focus more on solid performance. When planning a project, it helps to pair materials with how they will be used. Durable ...

    Read more...

     
  • Guranje deve kroz ušicu igle

    Uvijek isti pojedinci 16.06.2026 21:43
    Tišina
    Šta je, Arsene? Presušila inspiracija?

    Read more...

     
  • Zemljovid afera

    Inicijativa za legalnost Lošin 11.06.2026 09:51
    Bučanje
    Inicijativa za legalnost Lošinj 29. svibnja u 16:39 · Podijeljeno s publikom Javno Lošinj je ustvari mali otok, te držim da je neobično da se ne zna prava istina o Bučanju. Ovaj tekst sa '' Volim Lošinj'', me je motivirao da demantiram tvrdnje, a ...

    Read more...

     
  • Kult Agostina Straulina

    gost 08.06.2026 11:11
    Memorijal A. Straulina
    Malo diskretnije nego prije,ali kult Agostina Straulina se nastavlja gajiti. Sada povodom regate krstaša Pesaro - Lošinj kao memorijal u njegovu čast. Na stranici Grada Mali Lošinj objavljen je opširan izvještaj da su Grad Mali Lošinj i Turistička ...

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    hranitelj tuljana 30.05.2026 07:27
    Klaunska posla
    Jadu nepismeni, da bi se nekome mogao narugati, treba imati barem zrno pameti. To je napisao neki klaun, nisam ja...

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    ... 29.05.2026 14:02
    ...
    Pokušava pomesti pod tepih blamažu sa drvenim dječjim vrtićem koji košta kao Sv.Petra kajgana. Na fejsu su je neki ljudi masovno napali da je upropastila Unije, pa se jutros AK pokušala izvući nekim po običaju kvazi pojašnjenjem, nakon čega su je ...

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    gost 28.05.2026 15:50
    Pravi ili lažni tuljan?
    Jeli ovo poslao pravi tuljan ili mu se neko ruga :P

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Zozo 28.05.2026 10:18
    Sunčana elektrana?
    Meni je nešto trulo u nedostatku prethodnih informacija, a onda odjednom obilazak sunčane elektrane na Unijama ????

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Hranitelj tuljana 24.05.2026 10:39
    Dvoboj - tu se krije odgovor
    imgur.com/a/2k4ArdY (https://imgur.com/a/2k4ArdY)

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Hugo 23.05.2026 19:33
    ...
    Sumnjiv natječaj i vrtoglave cijene: EPPO-u prijavljen važan projekt moćne HDZ-ovke www.index.hr/.../2789360.aspx ...

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    na otoku Lošinju 20.05.2026 07:38
    Nešto je trulo
    Vezano za vrtić Mrav, gradonačelnica je na svom fejsu objavila nekakvo zakašnjelo i općenito objašnjenje, ali bez ikakvih konkretnih detalja. Vidjet ćemo hoće li ovakvo objašnjenje "na majke mi" o 81% povećanja vrijednosti radova zadovoljiti SAFU ...

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    ... 16.05.2026 09:56
    ...
    Jel i ovo spada u lošinjski model gradmje? i.ibb.co/.../... (http://i.ibb.co/3y97ySXT/IMG-20260515-WA0002.jpg)

    Read more...

     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Nadia Comaneci 16.05.2026 00:40
    Odjeci 9. sjednice Gradskog vijeća
    Na portalu Otoci.net objavljena je najava 9. sjednice Gradskog vijeća, kao i izvještaj sa same sjednice i naknadno očitovanje lošinjskog SDP-a povodom enormno velikih troškova prilikom gradnje drvenog dječjeg vrtića. Na dnevnom redu rebalans i zaduženje ...

    Read more...

     
  • Bez kormila, bez kormilara

    hranitelj tuljana 29.04.2026 21:42
    ...
    Ovo vrijedi za jako, jako puno javnih osoba u politici Lopinja. U politici je čest slučj da "prema van" ljuti protivnici zapravo zajedno najtjesnije surađuju. Ako vam padne neko ime, imena na pamet, u pravi ste.

    Read more...

     
  • Bez kormila, bez kormilara

    gost 29.04.2026 17:09
    Politika
    Pa da to kritizira netko drugi još bi shvatio, ali kad se po tom pitanju javlja HDZ pa makar i ovaj lokalni, stvar je smiješna. Nedavno se odigravala sramotna priča o saborskoj zastupnici Boški Ban izabranoj na listi SDP koja je prvo prihvatila sramotnu ...

    Read more...

     
  • Bez kormila, bez kormilara

    Sdp prevara 29.04.2026 15:14
    Hdz
    Jeli se Silvija prijavila na natječaj za komunalnu pročelnicu

    Read more...

     
  • Bez kormila, bez kormilara

    Sdp prevara 29.04.2026 07:14
    Bla bla
    Autor je hdz. Mario je svjestan da neće bit gradonačelnik i posao direktora mu je vrh. Zato glume svađe a uredno svi surađuju 3

    Read more...

ZADNJI KOMENTARI (desno)

  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    asdf 10.07.2026 14:02
    Ispravak netočnog ispravka
    Pitaš Banića što točno znade o Straulinu i da je negdje pročitao da je on bio fašistički ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    gost 09.07.2026 19:54
    Straulino protiv partizana
    Ovo pljuvanje po partizanima liku treba da fašistički diverzant Stralino ispadne pozitivac ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    gost 09.07.2026 14:40
    NOB
    A ja mislio da je NOB bio rat protiv nacističkih i fašističkih okupatora. I njihovih slugu ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Petar Banić 09.07.2026 13:58
    anonimni trolovi u napadu sa drekom u ustima
    ali tko su bili vaši partizani koji su klali i ubijali 1945,godine po Zagrebu i Zagorju ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Ispravak netočnog navoda 09.07.2026 08:18
    replika
    Komunizam je bio velikosršska snage jer zločini nad Hrvatskim narodom su se vodili još ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    gost 08.07.2026 19:45
    ......
    Ako si bio u Domovinskom ratu nisi se borio protiv komunista nego protiv agresije udruženih ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Ispravak netočnog navoda 07.07.2026 17:19
    Replika
    Gospodine Baniću prtpostavljam da mislite na Straulina.A što vi točno znadete o Straulinu?Negdj ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    IGost 07.07.2026 15:03
    .......
    Petre Baniću prestani vrijeđati Lošinjane a sada si počeo i članove Zajednice Talijana.Zajedn ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Petar Banić 07.07.2026 13:38
    a što reći?
    te nastaviti njegovati istinsku talijansku kulturu kao nezaobilazan dio identiteta našeg ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Gost 07.07.2026 10:32
    Di je tu demokracija?
    Bez namjere da raspravljamo, primjećujem da sastavljanje liste kandidata koja broji onoliko ...
     
  • Neuspjela otmica Zajednice Talijana Mali Lošinj

    Ispravak netočnog navoda 06.07.2026 17:45
    Replika
    U ovom oglasu ima puno istine.Točno je puno toga što navodi Cavolo.CIL je udruga svih članova ...
     
  • Odluka Gradskog vijeća kao dimna zavjesa

    RDx 06.07.2026 09:38
    u laži su kratke noge
    Na fejsu gradonačelnica kaže da se borila za građane i da Grad nije odlučivao o cijenama ...
     
  • Odluka Gradskog vijeća kao dimna zavjesa

    građanin 02.07.2026 17:17
    Zapisnik sa 80. sjednice skupštine društva Ponikve voda d.o.o.
    U zapisniku piše da su svi načelnici i gradonačelnici jednoglasno glasali za povećanje ...
     
  • Svaštara br. 2

    RonaldSpupt 26.06.2026 01:10
    Refreshing your outdoor hangout with high-quality blue stone tiles.
    Structural components have a strong effect on how any installation holds up. Some options provide ...
     
  • Guranje deve kroz ušicu igle

    Uvijek isti pojedinci 16.06.2026 21:43
    Tišina
    Šta je, Arsene? Presušila inspiracija?
     
  • Zemljovid afera

    Inicijativa za legalnost Lošin 11.06.2026 09:51
    Bučanje
    Inicijativa za legalnost Lošinj 29. svibnja u 16:39 · Podijeljeno s publikom Javno Lošinj je ...
     
  • Kult Agostina Straulina

    gost 08.06.2026 11:11
    Memorijal A. Straulina
    Malo diskretnije nego prije,ali kult Agostina Straulina se nastavlja gajiti. Sada povodom regate ...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    hranitelj tuljana 30.05.2026 07:27
    Klaunska posla
    Jadu nepismeni, da bi se nekome mogao narugati, treba imati barem zrno pameti. To je napisao ...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    ... 29.05.2026 14:02
    ...
    Pokušava pomesti pod tepih blamažu sa drvenim dječjim vrtićem koji košta kao Sv.Petra ...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    gost 28.05.2026 15:50
    Pravi ili lažni tuljan?
    Jeli ovo poslao pravi tuljan ili mu se neko ruga :P
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Zozo 28.05.2026 10:18
    Sunčana elektrana?
    Meni je nešto trulo u nedostatku prethodnih informacija, a onda odjednom obilazak ...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Hranitelj tuljana 24.05.2026 10:39
    Dvoboj - tu se krije odgovor
    imgur.com/a/2k4ArdY (https://imgur.com/a/2k4ArdY)
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Hugo 23.05.2026 19:33
    ...
    Sumnjiv natječaj i vrtoglave cijene: EPPO-u prijavljen važan projekt moćne HDZ-ovke ...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    na otoku Lošinju 20.05.2026 07:38
    Nešto je trulo
    Vezano za vrtić Mrav, gradonačelnica je na svom fejsu objavila nekakvo zakašnjelo i općenito ...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    ... 16.05.2026 09:56
    ...
    Jel i ovo spada u lošinjski model gradmje? i.ibb.co/.../...
     
  • Samozadovoljavajuće Gradsko vijeće

    Nadia Comaneci 16.05.2026 00:40
    Odjeci 9. sjednice Gradskog vijeća
    Na portalu Otoci.net objavljena je najava 9. sjednice Gradskog vijeća, kao i izvještaj ...
     
  • Bez kormila, bez kormilara

    hranitelj tuljana 29.04.2026 21:42
    ...
    Ovo vrijedi za jako, jako puno javnih osoba u politici Lopinja. U politici je čest slučj ...
     
  • Bez kormila, bez kormilara

    gost 29.04.2026 17:09
    Politika
    Pa da to kritizira netko drugi još bi shvatio, ali kad se po tom pitanju javlja HDZ pa makar ...
     
  • Bez kormila, bez kormilara

    Sdp prevara 29.04.2026 15:14
    Hdz
    Jeli se Silvija prijavila na natječaj za komunalnu pročelnicu
     
  • Bez kormila, bez kormilara

    Sdp prevara 29.04.2026 07:14
    Bla bla
    Autor je hdz. Mario je svjestan da neće bit gradonačelnik i posao direktora mu je vrh. Zato ...